Darmowy weekend z Diablo III Reaper of Souls

Bramy piekieł stają otworem! Tylko w najbliższy weekend wszyscy posiadacze konta Xbox Live Gold będą mogli zagrać w legendarną fabularną grę akcji od Blizzard Entertainment – Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition – w ramach Dni grania za darmo.

Od 27 lipca (czwartek) godz. 18:00 do 1 sierpnia (wtorek) godz. 9:00 wszyscy posiadacze konta Xbox Live Gold będą mieli okazję odwiedzić świat Sanktuarium. W weekend można będzie również nabyć grę Diablo III: Eternal Collection w sklepie Xbox w cenie promocyjnej. A następnie kontynuować przygodę po zakończeniu Dni grania za darmo.

Przeżarte do szpiku kości złem wydanie Diablo III – Ultimate Evil Edition zawiera zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek Reaper of Souls. Gracze mogą się wcielić w jednego z ostatnich obrońców ludzkości – krzyżowca, barbarzyńcę, szamana, mnicha, łowczynię demonów lub czarownicę. A następnie rozwijać swoją postać oraz zdobywać legendarne skarby i odkrywać nowe, niszczycielskie moce i zdolności. Wyrusz na spotkanie z przygodą solo lub stwórz drużynę złożoną z nawet czterech bohaterów – grających lokalnie na jednym ekranie albo w sieci. Siej spustoszenie w szeregach sług zła i poznaj fabułę Diablo III na przestrzeni wszystkich pięciu aktów. Przemierzaj otwarty świat w trybie przygodowym lub poluj na pradawne demony i potwory, które czają się w mrocznych ostępach krain śmiertelników.

Gra Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition będzie dostępna w sekcji przeznaczonej dla posiadaczy konta Xbox Live Gold. Znajdziemy ją na ekranie startowym oraz do bezpośredniego pobrania w sklepie Xbox.

Diablo III Reaper of Souls

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...