Datę premiery Galaxy S8 poznamy na MWC 2017

Wiemy już na pewno, że podczas konferencji Mobile World Congress 2017, nie zobaczymy najnowszego Galaxy S8. Poznamy tam natomiast oficjalną datę premiery tego modelu.

Samsung już kilka tygodni temu potwierdził, że Galaxy S8 nie zostanie zaprezentowany na zbliżającej się konferencji MWC 2017. Koreański gigant nie chce bowiem, by premiery innych producentów przyćmiły jego najnowszy smartfon, więc zaprezentuje go na oddzielnej imprezie.W Barcelonie powinniśmy jednak poznać oficjalną datę premiery tego modelu, która zostanie podana podczas konferencji koreańskiego giganta. Informację tę potwierdził sam Dong-jin Koh, szef działu mobilnego.

Warto dodać, że przez lata Mobile World Congress było miejscem prezentacji nowych modeli z rodziny Galaxy S, jednak tym razem firma złamała tradycję. Galaxy S8 zostanie bowiem zaprezentowany dopiero 29 marca i producent pokaże go w Nowym Jorku, podczas specjalnie zorganizowanego eventu. Nieoficjalnie mówi się, że nowy flagowiec do sklepów trafi już 21 kwietnia.

Źródło: Hankyung.com

You may also like...