Amazon dostarczy przesyłkę do bagażnika naszej Hondy

Amazon rozszerza dostępność usługi dostarczania paczek do bagażnika auta. Firma może ją od teraz zostawiać w niektórych modelach Hondy oraz Acury.

Amerykański sklep Amazon nieustannie wymyśla nowe sposoby na usprawnienie dostaw przesyłek do klientów. Nie każdy ma bowiem czas, by siedzieć w domu oczekując na dostawczenie zakupionego towaru, więc jakiś czas temu sklep uruchomił całkowicie nową usługę. Dostawca może bowiem umieścić paczkę bezpośrednio w bagażniku naszego auta, stojące np., na parkingu pod sklepem czy miejscem pracy.

Dostępność tej formy dostawy jest na razie ograniczona tylko do kilku marek, ale sklep wciąż ją rozszerza. Właśnie dodał do niej kilka aut należących do Hondy oraz Acury. Z opcji mogą skorzystać właściciele takich modeli, jak Accord, Insight, Pilot, Passport i Odyssey, korzystający z subskrypcji HondaLink Remote Package.

Dzięki aplikacji Key by Amazon, klient może wybrać dostarczenie przesyłki prosto do bagażnika. To wygodny sposób jeśli rzadko bywamy w domu, a chcielibyśmy otrzymać zakupiony towar jak najszybciej. Gdy po skończonej pracy zechcemy wrócić do domu, przesyłka będzie już na nas oczekiwała. Dodam, że funkcja jest na razie dostępna tylko w 50 amerykańskich miastach.

Amazon

Źródło: Hondanews.com

You may also like...