Pierwszy myPhone z Androidem Go już w sklepach

Wrocławska firma myPhone wprowadza na polski rynek pierwszy smartfon z budżetowym systemem Android Go. Model FUN 6 LITE oferowany jest w cenie 219 zł.

myPhone wzbogaciła właśnie swą ofertę o kolejny produkt, a jest nim smartfon skierowany do użytkownika z bardzo ograniczonym budżetem. Najnowszy model pozytywnie zaskakuje ceną. Natomiast dla zapewnienia płynnego działania jego niezbyt mocnej konfiguracji, producent wyposażył go w system Android Go.

myPhone FUN 6 LITE jest zgrabnym, 5-calowym modelem, który świetnie leży w dłoni. Sprzęt wykorzystuje 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości 1.3GHz, który współpracuje z 512 MB pamięci RAM. Nie jest to wiele i trzeba pamiętać, że sporej części aplikacji na nim nie uruchomimy, gdyż wymagają co najmniej 1 GB RAM. Tu jednak z pomocą przychodzi Android Go, który wyposażono w aplikacje specjalnie dopasowane do takiej specyfikacji. Możemy więc korzystać z map, poczty elektronicznej youtube’a oraz wielu innych usług jak chociażby Facebook. A sprzęt działa przy tym całkiem plynnie.

Smartfon posiada również aparat główny 2 Mpx (interpolacja do 5 Mpx) oraz kamerkę przednią VGA (interpolacja do 2 Mpx). Natomiast 8 GB pamięci wewnętrznej, można rozszerzyć o dodatkowe 64 GB dzięki karcie pamięci. Do tego wymienny akumulator o pojemności 2000 mAh, którego pracę optymalizuje system Go Edition. Ponadto: Dual SIM (dual standby), Wi-Fi do łączenia się z internetem oraz Bluetooth 4.0 gwarantujący szybką i bezprzewodową łączność telefonu z innymi urządzeniami oraz transfer danych.

myPhone FUN 6 LITE kosztuje 219 zł. Za tę kwotę otrzymujemy budżetowy sprzęt, który może służyć jako domowy telefon oraz świetnie nadaje się dla dziecka. Więcej informacji na temat smartfona znajdziecie na stronie producenta.

FUN 6 LITE

Źródło: Myphone.pl

You may also like...