Samsung uruchamia przedsprzedaż Galaxy Note 9

Samsung poinformował o rozpoczęciu na polskim rynku przedsprzedaży najnowszego modelu Galaxy Note 9, Równocześnie firma uruchamia program Guard Note9.

Koreański koncern wczoraj oficjalnie zaprezentował swego najnowszego flagowca z rodziny Note, który już niebawem pojawi się w sklepach. Zgodnie z obietnicą, producent oferuje go w przedsprzedaży, która potrwa do 23 sierpnia.

Oczywiście jak zwykle firma oferuje klientom odkupienie ich poprzedniego smartfona, w ramach programu Samsung Odkup. Jeśli będzie nim poprzednia generacja modelu Note, klient otrzyma kod promocyjny o wartości 800 zł. Klienci odsprzedający inne urządzenia otrzymają kod promocyjny o gwarantowanej wartości 400 zł. W obu przypadkach kwota jest niezależna od stanu obecnego urządzenia. Aby skorzystać z tej oferty, musimy aktywować zakupiony Galaxy Note 9 nie później niż 28 sierpnia i odsprzedać stare urządzenie do 12 września.

Firma Samsung uruchomiła także program serwisowy Guard Note9, który zapewnia klientom sporo korzyści. Dla wszystkich użytkowników uruchomiona zostanie dedykowana infolinia wraz z usługą zdalnego wsparcia w przypadku awarii. Użytkownicy, którzy zarejestrują się w promocji otrzymają dodatkowy rok ochrony po standardowej 2-letniej gwarancji na smartfon.

Jest też możliwość skorzystania z opcji Naprawy Ekspresowej (do 2h) w wybranych punktach serwisowych oraz wymiany niedziałającego smartfonu lub rysika na nowy. Szczególna korzyść przygotowana została dla klientów, którzy zakupią smartfon w przedsprzedaży, aktywują go do 28 sierpnia br. oraz zarejestrują się do promocji. Otrzymają możliwość jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia).

Szczegółowe informacje dotyczące przedsprzedaży oraz promocji dostępne są na tej stronie. Smarton możecie natomiast zakupić w tych sklepach.

Galaxy Note 9

Źródło: Samsung.pl

You may also like...