myPhone Halo S+ – tania komórka z modemem 3G

W tym tygodniu myPhone wprowadził już do sklepów jedno urządzenie mobilne. Teraz oferuje klientom kolejny sprzęt w postaci taniej komórki Halo S+.

Halo S+, to odświeżona wersja modelu Halo S, który pojawił się w sklepach na początku bieżącego roku. Ten sprzęt oferuje jednak lepszą specyfikację. w tym także lepszy aparat oraz technologię łączności 3G zapewniającą łączność z siecią. A to wszystko za 219 zł.

Nowy myPhone Halo S+, to dobrze znany slider. Jest doskonały dla osób pragnących mieść telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Wyposażono go w ekran 2,8 cala o rozdzielczości 240×320 pikseli, dzięki czemu czytanie wszelkich komunikatów oraz pisanie sms-ów są wyjątkowo łatwe.

Wygodę korzystania ze sprzętu zapewniają duże klawisze, a także stacja ładująca, na której telefon możemy położyć celem ładowania jego baterii.

Nowoczesne komórki posiadają wbudowane aparaty, więc nie mogło ich zabraknąć również w myPhone Halo S+. W tym wypadku jest to jeden aparat z matrycą 2 MP, z którego zdjęcia możemy zapisać w 32 MB pamięci rozszerzalnej kartą microSD o 32 GB. Plusem jest także możliwość korzystania z internetu, a więc poczty elektronicznej oraz przeglądarki WWW, zapewniany przez modem 3G. Jest też funkcja MMS’ów, a także przycisk SOS umożliwiający szybkie połączenie się z wybranym numerem. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie.

Telefon posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania, nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.

myPhone Halo S+ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 219 zł.

Halo S

Źródło: Myphone.pl

You may also like...