Ubierz się jak bohater gry Death Stranding

Na rynku pojawiła się replika kurtki noszonej przez bohatera popularnej gry Death Stranding. Dla wielu jest to jednak gadżet poza ich finansowym zasięgiem.

Wydana w 2019 roku gra Death Stranding, była bez wątpienia jedną z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Długo oczekiwane dzieło Hideo Kojima z Kojima Productions, zebrało bardzo skrajne opinie i gracze szybko podzielili się na jego zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Co by jednak o tym tytule nie myśleć to nie da się zaprzeczyć, że swego czasu był na ustach wszystkich graczy.

Jak zwykle w przypadku popularnych gier bywa, pojawiły się nawiązujące do niej gadżety. Jeden z nich jest szczególnie ciekawy, choć raczej zainteresują się nim głównie osoby z bardzo grubym portfelem. Jest nim bowiem replika kurtki noszonej przez głównego bohatera Sama Portera Bridges’a.

Death Stranding

Garderoba powstała w firmie Acronym, we współpracy z samym Hideo Kojimą, który nadzorował projekt. Mimo wysokiej ceny wynoszącej 1900 dolarów, kurtka wyprzedała się błyskawicznie, gdyż powstała w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Death Stranding

Na tę chwilę nie można więc jej kupić, nawet jeśli mielibyście odpowiednią kwotę. Nie wiemy też czy Acronym wyprodukuje więcej egzemplarzy, ale jest to raczej wątpliwe. Producent na pewno zechce zachować ekskluzywność tego gadżetu, a dodatkowa produkcja mogłaby to zniweczyć. Kurtkę wykonano z gore-texu, a więc świetnie zabezpiecza przed deszczem oraz wiatrem i jest przy tym bardzo lekka.

Death Stranding

Choć Death Stranding pojawiło się w zeszłym roku, o w tym roku na pewno także będzie się o niej mówiło. 2 czerwca odbędzie się bowiem pecetowa wersja tej produkcji.

Źródło

You may also like...