Debiut Huawei Ascend P7 przewidziano na 7 maja

W pierwszej połowie przyszłego miesiąca możemy spodziewać się rynkowej premiery kolejnego smartfona rodem z Chin, mianowicie Huawei Ascend P7.

W ostatnich miesiącach w sieci pojawiło się wiele przecieków związanych z tym modelem telefonu, ale najnowsze doniesienia na jego temat są najważniejsze, bowiem dotyczyć mogą daty premiery. Przedstawiciele prasy otrzymują od Huawei zaproszenia na imprezę, która 7 maja odbędzie się w Paryżu. Odbędzie się na niej oficjalna premiera modelu Huawei Ascend P7.

Jak wiemy z poprzednich przecieków Ascend P7 otrzyma 5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, do tego czterordzeniowy procesor HiSilicon taktowany zegarem 1,6 GHz, oraz 2 GB pamięci RAM. Pojawią się w nim także dwie kamery: tylna 13 Mpix, zaś przednia 8 Mpix, natomiast energię do działania zapewni akumulator o pojemności 2460 mAh.

Systemem operacyjnym będzie naturalnie Android 4.4 KitKat, przy czym jak zwykle u Huawei, zostanie on wyposażony w firmową nakładkę – w tym wypadku jej najnowszą wersję EmotionUI 2.0, która podczas imprezy również zostanie zaprezentowana.

Źródło: Yahoo.com

You may also like...