Nowi członkowie rodziny Galaxy Grand

Wprowadzony niedawno na rynek model Galaxy Grand, już wkrótce zmieni się w całą rodzinę. Samsung zapowiedział niedawno jego następcę Galaxy Grand 2, a ponadto chodzą słuchy, że w planach jest jeszcze Galaxy Grand Lite (GT-I9060).

Z medialnych doniesień wynika, że nowy smartfon ujrzymy w Barcelonie, podczas lutowej konferencji Mobile World Congress, a będzie on czymś pomiędzy Galaxy Grand i Galaxy Grand 2. Mówi się, że otrzyma 5-calowy wyświetlacz 480 x 800 pikseli i będzie napędzany czterordzeniowym procesorem 1,2 GHz.

Dostanie także 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB ROM, którą oczywiście rozszerzymy kartą microSD. Poza 2100 mAh baterią możemy jeszcze spodziewać się dwóch kamer (0,3 Mpix z przodu oraz 5 Mpix z tyłu)< jak również wsparcia dla Dual SIM oraz Androida 4.3. Galaxy Grand Lite dostępny będzie w kolorze białym, pomarańczowym, czarnym oraz zielonym, a do sprzedaży trafi już w lutym przyszłego roku, tuż po zakończeniu konferencji MWC 2014. Cena nie jest jeszcze znana, ale powinna być na przyzwoitym poziomie.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...