Diablo Immortal zawita na PC, Androida oraz iOS już 2 czerwca

Znamy oficjalną datę premiery najnowszej gry Blizarda Diablo Immortal. Tytuł pojawi się na smartfony z Androidem i iOS oraz pecety już 2 czerwca bieżącego roku, umożliwiając wspólną zabawę użytkownikom wszystkich platform.

Fani serii Diablo zapewne ucieszą się, że już za nieco ponad miesiąc odbędzie się oficjalna premiera najnowszej produkcji Diablo Immortal. Tytuł powstaje na komputery PC, a także smartfony z systemami Android oraz iOS, a pobierzemy go na swój sprzęt już od 2 czerwca.

Gra będzie całkowicie darmowa i zaoferuje rozgrywkę wyłącznie online, a więc do zabawy potrzebne jest stałe połączenie z siecią. Według producenta dostarczy nam nową fabułę, postacie, a także dodatkową zawartość. Jeśli chcielibyście zacząć zabawę jak najszybciej, to na oficjalnej stronie możecie dokonać rejestracji.

Przypomnę, że akcję gry osadzono pomiędzy wydarzeniami z Diablo II: Lord of Destruction oraz Diablo III. Gracze będą musieli odnaleźć wszystkie fragmenty Kamienia Świata, po tym jak roztrzaskał je Tyarel i rozrzucił po całym Sanktuarium. Oczywiście do ich dyspozycji będą doskonale znane klasy postaci. A także cała masa broni oraz wyposażenia, jak również wiele przedmiotów unikalnych.

Diablo Immortal

Twórcy zapewniają, że zabawa na smartfonach będzie bardzo wygodna. W dolnej części ekranu pojawią się wirtualne przyciski do sterowania postacią, a także ataków, używania magii itp. Wygodniejsze może być jednak korzystanie z bezprzewodowych kontrolerów. Na pececie sterowanie pozostanie natomiast tradycyjne, czyli za pomocą klawiatury i myszki.

Warto jeszcze dodać, że tytuł zaoferuje wspólną zabawę posiadaczom wszystkich platform. Krótko mówiąc, będziemy mogli bawić się na smartfonie z przyjaciółmi grającymi na pececie. Pojawi się także międzyplatformowy postęp. Gdy więc zaczniemy zabawę na smartfonie, siedząc np. w autobusie w drodze ze szkoły, w domu będziemy ją mogli kontynuować na pececie.

Źródło

You may also like...