Diablo Immortal dostępne w przedsprzedaży w App Store

Fani serii Diablo mogą już udać się do App Store, by złożyć zamówienie na nową grę Diablo Immortal. Wciąż nie znamy jednak oficjalnej daty premiery wspomnianej produkcji.

W 2018 roku podczas BlizzCon zapowiedziano nową produkcję z serii Diablo, zatytułowaną Diablo Immortal. Tytuł powstaje już kilka lat, więc jest już najwyższy czas, aby trafił w ręce graczy. Być może wkrótce tak się stanie, gdyż w sklepie App Store pojawiła się możliwość zamówienia wspomnianego tytułu w przedsprzedaży.

Niestety sklep nie zdradza dokładnej premiery gry. Skoro jednak uruchomiono przedsprzedaż, to teoretycznie jej debiut nie powinien być zbyt odległy. Przypomnę tylko, że mobilne Diablo powstaje we współpracy Blizzarda oraz NetEase. Nie jest to jednak mobilny port Diablo, więc nie oczekujmy dokładnej kalki kultowej produkcji. Wczesne recenzje wersji alfa są jednak bardzo pozytywne, więc tytuł może być interesujący.

Tytuł tworzony na Androida oraz iOS będzie całkowicie darmowy, jednak zgodnie z obowiązującą od lat modą znajdziemy w nim mikrotransakcje. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że nie wpłyną na rozgrywkę i ograniczą się tylko do przedmiotów kosmetycznych.

Diablo Immortal zaoferuje graczom doskonale znane klasy postaci, takie jak Barbarian, Necromancer, Demon Hunter oraz inne, a także wiele nowych lokacji. Będzie też wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów, które zapewnią znacznie większy komfort zabawy.

Pojawiły się informacje, że gra może ukazać się 30 czerwca 2022 roku. Blizzard postanowił jednak doprecyzować tę kwestię. Firma wyjaśniła, że jest to jedynie termin zastępczy, więc nie jest to oficjalna data premiery. Tę producent poda dopiero po ostatecznej zapowiedzi nadchodzącej produkcji.

Diablo Immortal

Źródło

You may also like...