Diesel stworzył nowoczesny smartwatch dla młodzieży

Na targach elektroniki w Las Vegas, Diesel pokazał nowy smartwatch dla młodzieży. Model Diesel Fadelite ma przezroczysty pasek i Snapdragona Wear 3100 pod maską.

Rynek smartwatchy rozwija się w szybkim tempie i praktycznie co chwila pojawiają się nowe modele. Na targach CES 2020 mogliśmy okazję zobaczyć wiele nowych produktów, a jednym z nich jest Diesel Fadelite.

Znana marka odzieżowa stworzyła nowy zegarek, adresowany przede wszystkim do młodzieży. Sprzęt ma nowoczesne wzornictwo, dodatkowo podkreślone przez pasek. Do wyboru jest kilka ich rodzajów i oprócz całkowicie przezroczystego, możemy też mieć wariant zmieniający kolory w zależności od kąta patrzenia. Natomiast wykonana z nylonu koperta, nie tylko zapewnia sprzętowi trwałość, ale też gwarantuje niską masę. Jest bardzo odporna na uderzenia, świetnie chroniąc elektronikę przed wstrząsami, a także wodą.

Zegarek jest przy tym całkiem nieźle wyposażony. Pod maską pracuje najnowszy Snapdragon Wear 3100 chipset, zaś wyświetlacz prezentuje dwie dodatkowe strefy czasowe oraz efekty pogodowe. Użytkownik ma też do wyboru kilka rodzajów tarczek, różniących się wyglądem oraz funkcjonalnością.

Diesel Fadelite działa na platformie Wear OS, oferując wszystko co najważniejsze z usług Google. Użytkownik może więc korzystać z Google Asisstant, Google Fit, Google Pay oraz wielu innych serwisów. Zegarek posiada także GPS, czujnik pulsu oraz kilka innych gadżetów.

Sprzęt będzie oferowany w sklepach marki Diesel już od marca, a wyceniono go na 275 dolarów.

Diesel Fadelite

Źródło

You may also like...