Digital Storm unowocześnia laptopy dla graczy

Pojawienie się na rynku nowego graficznego układu Nvidia GeForce 800M sprawiło, że wszyscy producenci laptopów dla graczy zmuszeni zostali do unowocześnienia swej oferty i wyposażenia produktów w nowy chip. Digital Storm nie mógł być gorszy i zaprezentował cztery nowe laptopy.

Maszyny należą do linii Javelin, Krypton, Lance oraz Behemoth i dostępne są w różnych konfiguracjach sprzętowych, pasujących do określonych potrzeb, jak również grubości portfela.

Przykładowo najtańszym komputerem w ofercie Digital Storm jest Javelin. Maszyna posiada 15,6-calową matrycę Full HD oraz 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7 2,4 GHz. Wyposażono ją również w 8 GB pamięci RAM oraz 750 GB dysk twardy. Cena podstawowego modelu zaczyna się od kwoty 1196 dolarów, ale oczywiście wymiana kilku elementów znacznie ją zwiększy.

Oczko wyżej jest Lance, który dodatkowo posiada system audio Sound Blaster X-Fi MP3 z głośnikami oraz subwooferem Onkyo. Ma również lepszy system chłodzenia, a w podstawowej wersji kosztuje 1430 USD. Nieco droższy jest Krypton dostępny w cenie 1478 USD, posiadający ekran o przekątnej 17,3-cala.

Najdroższym sprzętem w ofercie Digital Storm jest Behemoth. To maszyna z najwyższej półki, która w standardowej wersji kosztuje aż 2289 USD. W zamian oprócz GeForce’a 880M otrzymamy procesor Core i7 oraz 16 GB pamięci RAM.

Dokładne specyfikacje komputerów poznacie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Digitalstormonline.com

You may also like...