Disney Plus uruchomił przedsprzedaż subskrypcji

Nowa platforma Disney Plus wprawdzie oficjalnie ruszy dopiero 12 listopada, ale już teraz można zakupić subskrypcję. Firma uruchomiła bowiem jej przedsprzedaż.

Już wkrótce Netflix oraz Amazon Prime Video będą miały kolejnego rywala. Stanie się nim platforma Disney Plus, której oficjalny start odbędzie się już za kilka tygodni. Rynkowy debiut zaplanowano na 12 listopada bieżącego roku, ale już teraz w przedsprzedaży można wykupić subskrypcję. Jest to może dość niezwykły krok ze strony koncernu. Ale dzięki temu od razu w momencie uruchomienia platformy, będzie można rozpocząć korzystanie z jej oferty.

Disney Plus jest nową platformą streamingową należącą do koncernu Disney. Serwis zaoferuje swym użytkownikom dostęp do bogatej oferty produkcji ze świata Disney’a, Marvela oraz Star Wars, Nie będą to jednak wyłącznie znane już treści, ale też wiele całkowicie nowych produkcji. Zapowiedziano już kilka nowych seriali, takich jak The Mandalorian, który na pewno spodoba się fanom Gwiezdnych Wojen.

Atutem nowej platformy może być nie tylko oferta, ale też cena. Abonament kosztuje bowiem tylko 6,99 dolarów miesięcznie, czyli dużo taniej niż najtańszy pakiet Netflia. Jeśli natomiast zdecydujemy się kupić subskrypcję od razu na cały rok, zapłacimy jedynie 69,99 dolarów.

Dodam, że to cena tylko za podstawowy dostęp do Disney Plus. Możemy bowiem zapłacić 12,99 dolarów miesięcznie, w zamian otrzymując też dostęp do serwisu Hulu oraz sportowego kanału ESPN+.

Należy tu dodatkowo podkreślić, że jeśli zdecydujecie się kupić abonament w przedsprzedaży, dostaniecie za darmo 7-dniowy okres próbny.

Disney Plus

Źródło

You may also like...