Disney zbuduje hotel w klimatach Gwiezdnych Wojen

Fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen czeka wkrótce nie lada atrakcja. Disney zapowiedział bowiem budowę nowego hotelu Star Wars Hotel, który będzie funkcjonował podobnie do Westworld.

Z pewnością słyszeliście o serialu Westworld, produkowanym przez HBO, jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat. Jest to seria opowiadająca o parku rozrywki, spełniającego marzenia gości. Disney wykorzystał ten pomył, by stworzyć Star Wars Hotel.

Dokładnych szczegółów projektu na razie nie ujawniono. Z informacji które Disney udostępnił wynika jednak, że pracownicy hotelu mają przez cały czas nosić kostiumy popularnych bohaterów tego świata. Natomiast wszyscy goście dostaną własne linie fabularne i wezmą udział w różnych przygodach.

Ponadto wszystkie planowane doświadczenia mają się odbywać na statku kosmicznym. Hotel nie będzie więc mieć zwykłych okien, lecz ekrany wyświetlające wirtualną kosmiczną przestrzeń.

Wiemy na pewno, że Star Wars Hotel powstanie parku rozrywki Disney’a na Florydzie. Nie wiemy jednak czy będzie dostępny tylko tam, czy też zostanie wybudowany także w innych parkach rozrywki, rozrzuconych po całym świecie.

Star Wars Hotel

Star Wars Hotel

Star Wars Hotel

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *