Wkrótce ruszą zdjęcia do drugiego sezonu Westworld

Evan Rachel Wood potwierdza, że wkrótce ruszą zdjęcia do drugiego sezonu serialu Westworld. Emisja serialu HBO zostanie wznowiona w 2018 roku. Fani z pewnością nie mogą się już doczekać.

Evan Rachel Wood, aktorka występująca w serialu Westworld potwierdziła na Instagramie, że wkrótce ruszą zdjęcia do drugiego sezonu. Dokładna data ich rozpoczęcia nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że była już kilkukrotnie przekładana. Dla fanów serialu produkowanego przez HBO jest to świetna wiadomość.

Przypomnę, że Westworld to jeden z najlepiej ocenianych nowych seriali telewizyjnych zeszłego roku. Jest on również najchętniej oglądaną produkcją w pierwszym sezonie, która popularnością znacznie wyprzedziła kultową już Grę o Tron.

Akcja tej produkcji rozgrywa się w ogromnym parku rozrywki, w którym każdy gość może spełniać swe najskrytsze marzenia. Serial zachwycił widzów nieszablonową, rozbudowaną fabułą odkrywaną przez twórców stopniowo, oraz bardzo interesującymi postaciami.

Niestety jego produkcja w ostatnim czasie miała sporo problemów. Rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu było kilkukrotnie przekładane, ale wpis Evan Rachel Wood sugeruje, że wszystkie problemy udało się rozwiązać. Obsada nie jest jeszcze znana, choć doniesienia sugerują, że powróci kilka postaci z pierwszej serii. Wśród nich będzie m.in., wspominana Evan Rachel Wood grająca Dolores Abernathy, Thandie Newton wcielająca się w szefową domu publicznego Maeve Millay, a także Ed Harris jako facet w czerni.

Twórca serialu Jonathan Nolan zapewnia fanów, że drugi sezon będzie bardziej ambitniejszy. A jako że poprzeczka zostanie zawieszona wyżej, możemy spodziewać się także większej dramaturgii.

Westworld

Źródło: Gamespot.com

You may also like...

2 komentarze

  1. Lipiec 17, 2017

    […] pewnością słyszeliście o serialu Westworld, produkowanym przez HBO, jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat. Jest to seria […]

  2. Lipiec 24, 2017

    […] dni temu pisałem, że wreszcie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatniego roku, jakim jest Westworld. Ekipa HBO […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *