Producent serialu Castlevania chce zekranizować Metroid Prime

Adi Shankar, producent serialu Castlevania emitowanego na Netflixie, planuje kolejne dzieło. Tym razem chce zekranizować markę Metroid Prime. Nie oznacza to, że taki serial powstanie, ale jest to całkiem możliwe.

Ekranizacje gier wideo nigdy nie specjalnie udane. Ostatnio jednak coś się w tej materii zmienia, a przykładem jest m.in., animowany serial Castlevania. Produkcja 7 lipca trafiła na Netflixa, gdzie została przyjęta przez widzów tak dobrze, że potwierdzono już drugi sezon.

Adi Shankar zajmujący się produkcją serialu chciałby nadal pozostać w klimatach bliskich graczom i tym razem przenieść na mały ekran serię Metroid Prime. Jest to bardzo popularna seria Nintendo, ukazująca się od wielu lat. Japoński gigant właśnie zapowiedział, że na konsolę Nintendo Switch ukaże się wkrótce Metroid Prime 4.

Oczywiście wypowiedź Shankara nie oznacza, że taka produkcja powstanie. Byłaby to jednak dobry sposób na podkręcenie zainteresowania serią, zapewniającą korzyści zarówno serialowi, jak i grze.

Nie wiadomo czy producent będzie miał czas, by zająć się tym projektem, gdyż niedawno potwierdził plany stworzenia anime na podstawie marki Assassin’s Creed.

Castlevania

Źródło: Nintendolife.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *