Kolejne DLC do Battlefield 1 i BF4 całkowicie za darmo

DICE udostępnia za darmo kolejne dodatki do gier Battlefield 1 oraz Battlefield 4. Ich posiadacze mogą pobrać DLC Apokalipsa, Wojna na Morzu oraz Chińska Nawałnica.

Gry z serii Battlefield wzbogacane są o szereg rozszerzeń, oferujących dodatkowe mapy, uzbrojenie oraz wiele innych opcji. Można je dostać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to kupowanie każdego DLC z osobna, natomiast drugi to zakup tzw., przepustki Premium, zapewniającej dostęp do wszystkich rozszerzeń.

Tak czy inaczej za dodatki musimy zapłacić. Teraz jednak, gdy zbliża się premiera gry Battlefield V, którą możecie kupić w tym sklepie, DICE postanowiło zrobić promocję i rozdawać DLC za darmo. Twórcy strzelanek oferują gratisowe dodatki zarówno do Battlefield 1, jak i Battlefield 4, a mogą je pobrać użytkownicy peceta oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Dla posiadaczy pierwszej gry przeznaczony jest dodatek Apokalipsa, który pojawił się w lutym. Zawiera on mapy Somme i Caporetto oraz nowy tryb rozgrywki Air Assault. Właściciele drugiej gry dostali dodatki Wojna na Morzu oraz Chińska Nawałnica. Pierwszy wprowadza tryb Carrier Assault, w którym bitwa toczy się o przejęcie potężnego lotniskowca. Tymczasem Chińska Nawałnica oferuje nam mapy Silk Road, Altai Range, Guilin Peaks i Dragon Pass.

Nie są to pierwsze rozszerzenia, które DICE udostępniło do wymienionych tytułów całkowicie za darmo. Jeśli więc dotychczas nie mieliście okazji w nie zagrać, to teraz macie szansę.

Battlefield 1

Źródło: Vg247.com

You may also like...