Domowe kino od SIM2

Najtańszy efekt odpowiadający prawdziwemu kinu, można osiągnąć kupując do naszego mieszkania projektor multimedialny. Jeśli jednak chcemy uzyskać najwyższą jakość, nie kupujemy byle czego, lecz sprzęt firmy SIM2.

SIM2 to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy projektorów przeznaczonych do kina domowego, zapewniających najlepszą możliwą jakość do osiągnięcia w domowych warunkach. Jej najnowszy model nazywa się LUMIS Fuoriserie i jest to limitowana edycja projektora 1080p w technologii DLP, wyposażonego w aż trzy chipy odpowiadające za wyświetlanie obrazu w 3D.Projektor wykonano z najlepszych materiałów, a jego stylową obudowę polakierowano na czerwono. Sprzęt wykonano w zaledwie 30 egzemplarzach, a każdy z nich to wydatek rzędu 100,000 dolarów.

LUMIS Fuoriserie oferuje specjalną lampę o mocy 330 W, idealną do oglądania telewizji w czasie dnia oraz rozkoszowania się filmami. Projektor ma jasność 5000 ANSI, a po założeniu aktywnych okularów, możemy cieszyć się filmami w 3D.

Źródło: Sim2usa.com

You may also like...