Doświadczaj niemożliwego z MODECOM Volcano Blaze

MODECOM Volcano Blaze – pierwszy na rynku zestaw do mobilnej wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich.

Firma MODECOM – lider we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań, po raz kolejny przygotował produkt, który zrewolucjonizuje rzeczywistość polskiego rynku nowych technologii. Tym razem polska firma jako pierwsza zaproponowała kompletny zestaw do mobilnej rzeczywistości wirtualnej – MODECOM Volcano Blaze.

Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik uruchomi gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. W skład zestawi wchodzi bezprzewodowy kontroler Bluetooth, który umożliwia interakcję użytkownika z wirtualnym światem. Uzupełnieniem kompletu są wysokiej jakości słuchawki. Zestaw MODECOM Volcano Blaze jest kompatybilny ze wszystkimi wyposażonymi w żyroskop modelami smartfonów, których przekątna ekranu mieści się w przedziale 4.5 – 5.7”.

Gogle wyprodukowane zostały z trwałego, lekkiego oraz bezpiecznego materiału. Wizjer wyściełany jest miękką skórą zapewniając wygodę. Podczas projektowania gogli pomyślano o systemie, który umożliwia wyprowadzenia przewodów (słuchawkowy i zasilający) z obydwu stron gogli. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu soczewek. MODECOM Volcano Blaze jest bezpieczny dla smartfona. W konstrukcji gogli zastosowano specjalny mechanizm Antidrop, który zapobiega wypadnięciu smartfona. Ponadto gogle wyposażone są w system wentylacji, który zapewni cyrkulację powietrza w ich wnętrzu, chroniąc smartfon przed przegrzaniem.

W pierwszej kolejności produkt będzie można kupić w w bardzo atrakcyjnej cenie 199 zł/brutto

– gogle VR
– elastyczna opaska
– słuchawki dokanałowe
– bezprzewodowy gamepad / kontroler

Źródło: modecom.eu

You may also like...