Dozownik płynu dezynfekcyjnego Xiaomi pomoże zadbać o higienę dłoni

Xiaomi zaprezentowało nowy dozownik płynu dezynfekcyjnego do rąk. MIJIA Automatic Foaming Hand Wash Pro jest urządzeniem wyposażonym w dodatkowe funkcje.

W czasie pandemii niezwykle ważne jest dbanie o higienę dłoni, którymi dotykami różne przedmioty. Należy je więc często dezynfekować specjalnymi płynami, skutecznie zabijającymi bakterie i wirusy. Wiele firm wprowadza więc do sprzedaży produkty, które znacznie nam w tym pomagają i taki sprzęt ma w swej ofercie również Xiaomi.

Chiński koncern wprowadził na rynek nowy inteligentny dozownik płynu dezynfekcyjnego o nazwie MIJIA Automatic Foaming Hand Wash Pro. Produkt ma ulepszoną konstrukcję w stosunku do swego poprzednika, która znacznie podnosi komfort działania. Wcześniejszy model wykorzystywał baterie AA, które należało co jakiś czas wymieniać, co generowało dodatkowy koszt. Nowy ma natomiast wbudowany akumulator 1400 mAh, ładowany poprzez port USB-C. Na jednym ładowaniu wystarcza na około sześć miesięcy działania.

dozownik płynu

Producent zainstalował w nim również energooszczędny silnik, który dozuje płyn. Urządzenie dozuje też pianę według nowego wzoru, który dokładnie łączy proporcje gazu i cieczy. Pojemnik na płyn o pojemności 300 ml i po napełnieniu pozwala wytworzyć pieniącą się ciecz około 400 razy.

MIJIA Automatic Foaming Hand Wash Pro ma też funkcję automatycznego dozowania płynu, wykrywającą podstawioną dłoń. Po dozowaniu przez 20 sekund emituje dodatkowo sygnał dźwiękowy, przypominający o dokładnym rozprowadzeniu płynu na powierzchni dłoni.

dozownik płynu

Produkt dostępny jest obecnie w Xiaomi Mall w przeliczeniu za około 68 zł.

Źródło

You may also like...