Oppo wzbogaci rodzinę Reno6 o nowego członka. Pojawi się on w Europie

Oppo pracuje nad nowym smartfonem OPPO Reno6 Lite dla rynków europejskich. Będzie miał ekran AMOLED Full HD+ z wbudowanym czytnikiem odcisków i 5000 mAh baterię.

Stworzona przez Oppo seria Reno6 jest dość duża i składa się z takich modeli jak Reno6 Z, Reno6 4G, Reno6, Reno6 Pro oraz Reno6 Pro+. Chińska firma planuje jeszcze rozszerzyć tę rodzinę o kolejnego członka o nazwie OPPO Reno6 Lite. Nowy model powstaje specjalnie dla rynków europejskich.

Dzięki najnowszym przeciekom poznaliśmy właśnie częściową specyfikacje tego modelu. Według nich smartfon otrzyma wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+, z kamerą umieszczoną w okrągłym otworze. W panelu znajdzie się również czytnik linii papilarnych służący do odblokowania telefonu.

Pod maskę trafi procesor Qualcomm Snapdragon, lecz na razie nie wiemy jaki dokładnie będzie to model. Wiemy natomiast, że producent sparuje go z 6 GB RAM oraz 128 GB wewnętrznej pamięci. Do dyspozycji użytkownika będzie również dodatkowe 5 GB wirtualnej pamięci RAM.

OPPO Reno6 Lite zaoferuje również potrójny aparat tylny z 48 MP głównym sensorem, 2 MP czujnikiem głębi oraz 2 MP aparatem do zdjęć makro. Aparat wspierać ma sztuczna inteligencja, która zajmie się optymalnym doborem ustawień. Zapewni lepszą jakość wykonywanych zdjęć, a także ułatwi wykonywanie zdjęć nocnych.

Sprzęt otrzyma również 5000 mAh baterię z 33 W systemem szybkiego ładowania, a także dedykowany przycisk umożliwiający wezwanie pomocy. Na razie nie wiemy jednak kiedy należy spodziewać się go w sklepach.

OPPO Reno6 Lite

Źródło

You may also like...