Dr. Mario World debiutuje na Androidzie oraz iOS

Nintendo udostępniło dziś na smartfony nową grę zatytułowaną Dr. Mario World. Tytuł pojawił się właśnie na mobilny sprzęt z Androidem oraz iOS.

Choć oficjalna premiera zapowiedzianej kilka miesięcy temu gry Dr. Mario World, pierwotnie miała odbyć się 10 lipca, to Nintendo udostępniło ją nieco wcześniej. Tytuł dziś oficjalnie debiutuje w App Store oraz Google Play Store.

Gra jest oferowana za darmo, choć musimy się liczyć z obecnością mikropłatności. Niestety w tym przypadku darmowi użytkownicy muszą mieć świadomość pewnych ograniczeń w zabawie. Otóż o tym ile poziomów mogą przejść, decyduje liczba posiadanych serduszek. Oczywiście serduszka uzupełniają się automatycznie, ale chwilę to trwa. Jeśli nie mamy cierpliwości by tyle czekać, wówczas możemy sięgnąć po nasz portfel. Gdy kupimy diamenty, uzyskamy wówczas 60 minut nieograniczonej zabawy.

Jeśli chcielibyście osobiście wypróbować nową produkcję Nintendo, to zapraszam do jej pobierania w wersji na Androida oraz iOS. Natomiast poniższe wideo pokazuje co nas czeka podczas zabawy.

Dr. Mario World

Źródło: Apple.com

You may also like...