DreamTab 8 – kolorowy tablet dla dzieci

Dzieci warto przyzwyczajać do nowoczesnej technologii od najmłodszych lat, dlatego niegłupim pomysłem jest kupno mu tabletu, który zapewni rozrywkę i edukację. Oczywiście nie drogiego iPada, lecz coś tańszego, a mimo to równie funkcjonalnego, jak chociażby DreamTab 8.

DreamTab 8 to produkt stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorcach, dlatego też w jego pamięci znajdziemy zainstalowane aplikacje oraz motywy graficzne związane m.in. ze Shrekiem, czy kreskówką Kung Fu Panda, zaś interfejs użytkownika jest przejrzysty, kolorowy i łatwy w obsłudze.

Od strony technicznej, mamy tu czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 4, 2 GB pamięci RAM, 8-calowy wyświetlacz HD obsługiwany cyfrowym piórkiem, a także 16 GB pamięci użytkowej, którą naturalnie rozszerzymy kartą pamięci. Tablet jest dość nowoczesny, posiada bowiem Bluetooth 4.0, NFC, WiFi, dwa aparaty fotograficzne (5-megapikseli z tyłu oraz 2 megapiksele z przodu) oraz pojemną baterię.
Jeśli chodzi o oprogramowanie, to posiada m.in. program do rysowania Dream Pro Studio, komunikator Konnect, klienta poczty elektronicznej, a także gry oraz programy edukacyjne, doskonałe do rozwoju dziecka.

Oczywiście urządzenie posiada także tryb rodzica, po aktywacji którego może być używane jako typowy tablet z Andoridem, z dostępem do Google Play oraz innymi funkcjami.

DreamTab 8 dostępny jest w cenie 269 dolarów.

Źródło: Liliputing.com

You may also like...