Drinkworks naszym domowym barmanem. Przygotuje nam różne drinki

Keurig zaprezentowało kolejne urządzenie do przygotowywania napojów. Produkt o nazwie Drinkworks jest naszym domowym barmanem, który będzie serwował drinki.

Sprzęt AGD przez ostatnie kilka lat, stał się bardzo nowoczesny. Obecne urządzenia oferują nie tylko zdalne sterowanie funkcjami, ale też posiadają własną inteligencję, umożliwiającą współpracę z innymi urządzeniami. Szczególnie na tym tle wyróżnia się sprzęt kuchenny, oferujący masę ciekawych rozwiązań.

Jednym z bardziej interesujących produktów jest urządzenie o nazwie Drinkworks, które spodoba się przede wszystkim amatorom kolorowych drinków. Sprzęt opracowany w ramach współpracy firm Keurig i Anheuser-Busch, jest bowiem domowym barmanem. Keuring specjalizuje się bowiem w domowych urządzeniach do przygotowywania napojów. Firma ma w swej ofercie nie tylko kapsułkowe ekspresy do kawy i herbaty, ale też urządzenie, które może nam przygotować Coca-Colę, Fantę oraz inne napoje gazowane.

Nowy gadżet korzysta z tej samej technologii K-cup, lecz jego przeznaczenie jest zupełnie inne. To narzędzie potrafiące przygotować drinki, ktore może być przydatne dla osób uwielbiających je spożywać, lecz niekoniecznie potrafiących przygotować. Sprzęt potrafi przygotować cydr, koktajle oraz wiele innych napojów, wykorzystując w tym celu specjalne kapsułki. Firma przygotowała 24 przepisy, wśród których znajdziemy klasyczne napoje, jak margeritę, mojito i gin z tonikiem, a także kilka innych.

Producent zapewnia, że napoje powstają z najwyższej jakości składników. Są one najpierw łączone w kapsułce, a następnie zmieniane w maszynie w drink, przy pomocy wody zwykłej lub gazowanej. Jeśli w składzie drinka jest dodatkowo woda gazowana, to użytkownik musi jeszcze dokupić nabój z CO2 w cenie 14,99 dolarów.

Przygotowywanie drinków za pomocą Drinkworks, nie należy do przyjemności tanich. Czteropak kapsułek kosztuje 15,99 dolarów, tabletki czyszczące to 7,99 dolarów, zaś filtr do wody to 8,99 dolarów. Sama maszyna kosztuje natomiast aż 299 dolarów. Chyba taniej będzie po prostu odwiedzić bar, gdzie przy okazji można poznać ciekawych ludzi.

Drinkworks

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...