Dziel się swoją rozgrywką z Live Gamer Portable

Kiedy jesteś w czymś dobry, chcesz dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi. Właśnie dlatego w świecie graczy coraz większą popularnością cieszą się serwisy „streamerskie” oraz gameplay’e, na których gracze pokazują swoje umiejętności strzelnicze lub taktyczne całemu światu. Jednak, by zyskać uznanie warto móc pochwalić się wysokiej jakości filmami, co może zapewnić specjalne urządzenie nagrywające takie jak Live Gamer Portable.

Live Gamer Portable to jeden z produktów AVerMedii skierowany przede wszystkim do streamerów i let’s playerów. Produkt umożliwia nagranie transmisji z rozgrywki w jakości HD z niemalże wszystkich najpopularniejszych platform, od Wii U, przez PS3, PlayStation 4, XBox’a 360 i One aż po PC i Mac’a. Dzięki specjalnemu systemowi PC-Free, do streamowania wystarczy jedynie podpięcie pod HDMI IN i kliknięcie dużego przycisku na urządzeniu, co sprawia, że obsługa nagrywarki jest dziecinnie prosta.

Live Gamer Portable charakteryzuje się bardzo niskim (350ms) opóźnieniem kodowania oraz kompatybilnością z większością programów wykorzystujących DirectShow. Ponadto, do nagrywarki dołączane jest proste w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu bez problemu zapiszemy streamowany materiał czy udostępnimy go w mediach społecznościowych. Urządzenie umożliwia również dodawanie komentarzy głosowych oraz retroaktywne odtwarzanie do godziny wstecz.

Kup Live Gamer Portable

Za urządzenie Live Gamer Portable“>zapłacimy około 660 zł. Więcej informacji zasięgnąć można na stronie AVerMedii.

Źródło: entrymedia.pl

You may also like...