E-papieros eksplodował w kieszeni spodni

Palenie papierosów jest niewątpliwie szkodliwe dla zdrowia, ale to samo tyczy się również e-papierosów. Te mogą być jeszcze groźniejsze i prowadzić do fizycznych obrażeń ciała. Tak jak w najnowszym przypadku eksplozji tego urządzenia, które wybuchło mężczyźnie w kieszeni spodni.

E-papierosy, jak każde urządzenie wyposażone w akumulator litowo-jonowy, jest niebezpieczne. A te są szczególnie groźne, gdyż zazwyczaj trzymane są w pobliżu twarzy. Gdy taki gadżet wybucha, wtedy robi się naprawdę poważnie. A wybucha dość często i jedną z takich eksplozji udało się zarejestrować kamerom monitoringu na jednej z amerykańskich stacji benzynowych.

Ofiarą jest Josh Hamilton, któremu e-papieros wybuchł w kieszeni spodni podczas robienia zakupów. Monitoring uchwycił cały incydent, który jak widać na poniższym filmie, wygląda naprawdę groźnie, a ilość płomieni wydobywających się ze spodni jest zaskakująco duża.

Dobre w tym wszystkim jest to, że wybuch nie zdarzył się podczas tankowania, gdyż wówczas nie wiadomo jakby się to skończyło. A pamiętajmy, że nie jest to jedyny taki przypadek. Na początku roku e-papieros wybuchł w ustach 16-letniego Perry Greerowe’a. Natomiast jesienią ubiegłego roku 29-letni Cordero Caples odniósł ciężkie obrażenia ciała spowodowane przez wybuch elektronicznego papierosa.

e-papierosów

Źródło: Cnn.com

You may also like...