Efekciarska lampa dla fanów Minecrafta

W sprzedaży pojawiła się lampa dla fanów Minecrafta. Z wyglądu przypomina Creepera, popularną postać z gry, która lubi wybuchać w najmniej spodziewanym momencie.

Rynek gadżetów związanych z grami jest przebogaty i praktycznie każdy znajdzie na nim coś dla siebie. Nie brakuje nam nim także produktów związanych z niezwykle popularną grą Minecraft, którą parę lat temu przejął Microsoft.

Jednym z ciekawszych jest lampa dla fanów Minecrafta, która z wyglądu przypomina Creepera. Miłośnicy produkcji doskonale znają tę postać. Jest to bowiem zielony, niezwykle cichy i bardzo agresywny mob, który skrada się w pobliże gracza, a następnie znienacka wybucha. Gdy Creeper znajdzie się w odległości trzech bloków od gracza zatrzymuje się i zaczyna syczeć oraz błyskać. Wówczas najlepiej się ewakuować, gdyż jest to sygnał, że za chwilę nastąpi wybuch.

lampa dla fanów Minecrafta

Lampa na szczęście nie wybucha, co z pewnością ucieszy jej potencjalnych nabywców,. Za to może stanowić ciekawą ozdobę pokoju fana tej niezwykle popularnej produkcji. Podobnie jak wirtualny odpowiednik jest kostką o boku 4″ i działa na bateriach AAA. Po włączeniu zaczyna syczeć, a następnie wydaje odgłos wybuchu. Wykonano ją z biodegradowalnego plastiku, a więc jest jak najbardziej przyjazna środowisku.

lampa dla fanów Minecrafta

Jeśli mielibyście ochotę sprawić sobie taki gadżet, to dostaniecie go za 20 dolarów w sklepie online.

Źródło

You may also like...