Pomocne zombie do naszej łazienki

Jeśli lubicie seriale takie jak The Walking Dead, z pewnością spodoba się Wam nietypowy podajnik na papier toaletowy. Przypomina bowiem z wyglądu zombie.

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach bardzo zwiększyła się moda na zombie. Spopularyzowało ją przede wszystkim Hollywood, poprzez takie filmy jak Zombieland, czy Resident Evil czy też serial The Walking Dead. Oczywiście spowodowało to wysyp gadżetów prezentujących żywe trupy w różnym stanie rozkładu, pełniące bardzo różne funkcje.

podajnik na papier toaletowy

Jednym z ciekawszych jest podajnik na papier toaletowy, przeznaczony do naszej łazienki. Jak widać na zdjęciach, gadżet wykonano z niezwykłą dbałością o detale. Jest to w zasadzie górna część korpusu, którą naturalnie ręcznie pomalowano, by zapewnić jak najlepszy efekt. Natomiast rozstaw dłoni pasuje do standardowych rolek papieru.

podajnik na papier toaletowy

Taki gadżeciarski podajnik nie jest jednak tani. Można go dostać w sklepie internetowym za niemal 40 dolarów, plus oczywiście koszty przesyłki. Jeśli jednak lubicie te klimaty, podajnik może być fajną ozdobą łazienki. Zakładając oczywiście, że nie przyprawicie pozostałych domowników o zawał serca.

Źródło

You may also like...