EA zapowiada Need for Speed Payback

Koncern Electronic Arts zaprezentował nową odsłonę serii Need for Speed. Gra nosi tytuł Need for Speed Payback i zadebiutuje w listopadzie.

Seria Need for Speed jest z nami już od kilkunastu lat i na razie nie widać jej końca. Electronic Arts będzie jeszcze długo ją eksploatował i właśnie zapowiedział kolejną odsłonę zatytułowaną Need for Speed Payback.

Nowe wyścigi pojawią się w sprzedaży 10 listopada bieżącego roku i możecie je kupić w niezłej cenie na tej stronie. Gra wyjdzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Autorem tej produkcji jest studio Ghost Games, które ma już na koncie kilka części tej gry.

Tytuł zaoferuje nam kampanię z trzema postaciami do wyboru: Tyler, Mac oraz Jess. Drużyna łączy siły w celu dokonania zemsty na kartelu The House, rządzącym kryminalnym podziemiem fikcyjnego miasta Fotune Valley. Producent obiecuje pojedynki kierowców o wysokie stawki, epickie pościgi policyjne oraz mnóstwo akcji.

Need for Speed Payback pozwoli na zabawę samotną w trybie offline, ale posiadać będzie także możliwość interakcji z innymi graczami w trybie online. W planach jest także otwarty świat oraz duże możliwości personalizacji posiadanych pojazdów.

Jeśli zamówicie grę w przedsprzedaży, w ramach bonusu możecie liczyć na Platinum Car Pack. To pakiet pięciu aut, w skład którego wchodzą: Chevrolet Camaro SS, Dodge Charger R/T, Nissan 350Z, Ford F-150 Raptor oraz Volkswagen Golf GTI Clubsport.

Subskrybenci EA Access i Origin Access Member, będą mogli zacząć zabawę już 2 listopada.

Need for Speed Payback

Źródło: Slashgear.com

You may also like...