Za OnePlus 8 zapłacimy więcej niż za poprzednika

We wtorek odbędzie się oficjalna prezentacja modelu OnePlus 8 oraz 8 Pro. My jednak już teraz wiemy ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne wersje nowego sprzętu.

Chińska firma OnePlus przygotowuje się do premiery swego najnowszego flagowca OnePlus 8 oraz jego ulepszonej wersji 8 Pro. Prezentacja nowych telefonów odbędzie się 14 kwietnia, lecz już teraz wiemy ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Witryna WinFuture.de właśnie ujawniła ceny nowych modeli, które mogą jednak rozczarować fanów marki liczących, że będą niższe od poprzednika. Niestety trzeba będzie znacznie głębiej sięgnąć do portfela, jeśli chcemy stać się jego właścicielem. Za podstawowy model z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej, będziemy musieli zapłacić od 719 do 729 euro. Za nieco lepiej wyposażoną wersję z 12 GB RAM i 128 GB pamięci, zapłacimy natomiast od 819 do 829 euro.

Wariant Plus z 12 GB RAM i 128 GB pamięci, wyceniono na 919-929 euro, zaś cena wersji 12/256 GB wyniesie 1009-1019 euro.

To niewątpliwie wyższy poziom cenowy, niż ten do którego przyzwyczaił nas ten producent. Jest bardzo blisko cen smartfonów oferowanych przez rywali. A przecież jednym z największych atutów sprzętu chińskiej firmy od początku była bardziej atrakcyjna cena. Najwyraźniej jednak wprowadzone w sprzęcie zmiany, wymusiły na firmie jej podniesienie.

OnePlus 8

Źródło

You may also like...