Ecobee rozszerza funkcjonalność inteligentnych termostatów

Firma Ecobee zwiększa możliwości swych produktów dla inteligentnego domu. Nowe funkcje otrzymają inteligentny termostat SmartThermostat oraz nowoczesny sensor SmartSensor.

Rozwiązania z dziedziny inteligentnego domu, w ostatnim czasie mocno zyskują na popularności. W gruncie rzeczy jesteśmy bowiem leniwi i lubimy gdy ktoś wykonuje za nas różne zadania. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się elektroniczne zamki, inteligentne termostaty oraz oświetlenie.

Jednym z bardziej znanych producentów tego typu sprzętu jest Ecobee, które ma w swej ofercie kilka ciekawych urządzeń. Firma właśnie poinformowała, że część z nich otrzyma zupełnie nowe funkcje zwiększające ich możliwości. Producent usprawni m.in., działanie inteligentnych termostatów SmartThermostat oraz inteligentnych sensorów SmartSensor.

Nowy inteligentny termostat ma nieco odświeżone wzornictwo, dzięki czemu wygląda bardziej nowocześnie. Ważniejsze są jednak jego funkcje, więc producent obiecuje m.in., poprawioną łączność bezprzewodową za pomocą WiFi i Bluetooth.

Zmiany wprowadzono również w oprogramowaniu, które obsługuje obecnie muzyczny serwis Spotify Connect oraz wszystkie umiejętności Alexy. Dla użytkownika oznacza to, że z poziomu termostatu może nie tylko kontrolować odtwarzanie muzyki. Możliwe jest również przesyłanie wiadomości, a także prowadzenie rozmów głosowych.

SmartSensor również został nieznacznie przeprojektowany. Producent wzbogacił go m.in., o magnetyczną podstawkę zapewniającą większe możliwości w zakresie jego instalacji w naszym domu.

Nowe urządzenia można już zamawiać w internetowym sklepie producenta.

inteligentny termostat

Źródło: Lowes.ca

You may also like...