Edge Mod spersonalizuje naszą Moto Z

Specjaliści z Imagine Tech przygotowali nowy model moda przeznaczonego dla Moto Z, który może szczególnie spodobać się użytkownikom tego smartfona. Jest to bowiem specjalny system podświetlenia zastępujący tradycyjną diodę powiadomień.

Jedną z najciekawszych funkcji smartfonów Motoroli jest współpraca z zewnętrznymi modami. Akcesoria te znacznie rozszerzają funkcjonalność sprzętu, a jednym z bardziej użytecznych gadżetów może okazać się Edge Mod, przeznaczony dla Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play oraz Moto Z DROID.Edge Mod jest dziełem specjalistów z Imagine Tech, którzy postanowili zastąpić tradycyjną diodę powiadomień czymś znacznie fajniejszym. Stworzony przez nich prototyp, posiada diody RGB umieszczone na krawędzi obudowy, które mogą nie tylko świecić różnymi kolorami, ale oferować także kilka wzorców świecenia.

Konfiguracja całego systemu odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji, przy pomocy której można przypisać określone kolory świecenia konkretnym powiadomieniom, lub też włączyć synchronizację świecenia z odtwarzaną muzyką. To jeszcze nie wszystko, gdyż Edge Mod posiada również wbudowane 2000 mAh ogniwo, które zasila cały system, ale może też przekazywać energię do fabrycznej baterii telefonu.

Edge Mod do sprzedaży trafi już w lipcu i kosztować ma 59 dolarów. Jeśli chcecie zamówić jeden z takich modów, to zapraszam na stronę Indiegogo.

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...