Premiera iPhone’a 8 może się opóźnić

Fani marki Apple oczekujący na premierę iPhone’a 8 będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Z nieoficjalnych doniesień wynika bowiem, że jego debiut nie odbędzie się równocześnie z iPhonem 7s oraz iPhonem 7s Plus.

Miliony klientów Apple nie mogą się doczekać, aż do salonów trafi iPhone 8, nowy znanego producenta, który dzięki zastosowanym w nim zmianom, znowu zwiększy zainteresowanie jego sprzętem.Wprawdzie nowy model nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, jednak wiele wskazywało na to, że jego premiera odbędzie się we wrześniu, równocześnie z modelami iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus. To jednak może nie nastąpić. Media sugerują bowiem, że debiut nowego telefonu może opóźnić się nawet o kilka miesięcy.

Wszystko z powodu zupełnie nowej kamery 3D, nad którą pracują inżynierowie firmy STMicroelectroncs. Z doniesień wynika, że nowy osprzęt używać ma technologii tworzenia obrazu w 3D, która wykorzystując laser będzie oferować m.in., system rozpoznawania twarzy.

Produkcją nowej kamery zajmuje się firma STMicroelectroncs, jednak chodzą słuchy, że producent nie będzie w stanie dostarczyć tylu podzespołów, aby wyposażyć w nią odpowiednią liczbę nowych smartfonów.

Informacje nie są rzecz jasna potwierdzone, jednak pasują do wcześniejszych doniesień, które mówiły, że seryjna produkcja iPhone’a 8 rozpocznie się dopiero we wrześniu, czyli w momencie premiery dwóch pozostałych modeli. Może to oznaczać, ze iPhone 8 będzie dostępny dopiero w październiku lub listopadzie.

Źródło: Igen.fr

You may also like...