Ekran 3D w chińskim smartfonie

LG kiedyś próbowało wprowadzić na rynek smartfona z ekranem 3D. Próba ta skończyła się jednak całkowitą klapą. Chińczycy chcą teraz powtórzyć ten sam błąd.

Firma Zopo chce wejść w nowy rok z kilkoma nowymi produktami, wśród których zapowiedziano m.in. tablet Zopo Phablet, 4-rdzeniowy smartfon ZP800 oraz Zopo ZP600 Libero.Ten ostatni będzie smartfonem wyposażonym w ekran 3D, działający bez potrzeby zakładania okularów. Co ciekawe, nie jest to pierwszy smartfon tej firmy wyposażony w technologię 3D. Jakiś czas temu wprowadzono na rynek model ZP200 Shining, który chyba jednak nie był dużym sukcesem.

ZP600 otrzyma nowy ekran Sharpa, a więc stanie się bardziej atrakcyjny dla konsumenta, nie mówiąc już o tym, że producent zapewni mu lepsze osiągi. Wracając do wyświetlacza, to będzie to 4,3-calowy ASV o rozdzielczości 960×540 pikseli. Procesor to natomiast dwurdzeniowy MT6577 1 GHz lub jego kuzyn MT6517. Standardem będzie też 1 GB RAM’u oraz 4 GB pamięci użytkowej, rozszerzalnej kartą SD.

Jeśli chodzi o kamery, to z tyłu znajdziemy 8 Mpix, z przodu zaś 2 Mpix. Niestety brak Androida Jelly Bean oraz stosunkowo mała bateria o pojemności 1,640 mAh raczej nie pomogą w sprzedaży nowego sprzętu.

Źródło: Zopomobileshop.com

You may also like...