Elektryczny jednoślad Ducati w przystępnej cenie

Włoska marka Ducati zaprezentowała najbardziej zaawansowaną technologicznie elektryczną hulajnogę Ducati Pro-III. Pojazd kosztuje 799 euro i oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań.

Ducati znane jest z produkcji niezwykle szybkich i nowoczesnych motocykli, będących marzeniem każdego fana jednośladów. Ich produkty nie są jednak tanie, więc są często poza zasięgiem większości konsumentów. Pojawiła się jednak możliwość zakupu jednośladu włoskiej marki za bardziej przystępne pieniądze. Firma pokazała elektryczną hulajnogę Ducati Pro-III.

Pojazd jest niezwykle zaawansowany technologicznie i wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak sterowanie z poziomu aplikacji oraz NFC. Technologia wykorzystywana zwykle do płacenia za zakupy, tutaj umożliwia zbliżeniowe uruchomienie pojazdu poprzez zbliżenie specjalnej karty do jego wyświetlacza. Stanowi to również zabezpieczenie dając gwarancję, iż nikt niepowołany nie odjedzie naszą własnością.

Ducati Pro-III

Wyświetlacz umieszczony na kierownicy prezentuje najważniejsze informacje, takie jak prędkość, czy też ilość energii pozostałej w akumulatorze. Naturalnie pojazd dysponuje także oświetleniem LED sprawiającym, że jest lepiej widoczny w nocy. Natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają tarczowe hamulce na obu osiach, dbające o sprawne zatrzymanie jednośladu.

Ducati Pro-III wyposażono w 350 W silnik elektryczny, pozwalający rozwinąć prędkość około 25 km/h. Natomiast 468 Wh akumulator, według producenta na jednym ładowaniu pozwoli pokonać maksymalny dystans 50 km.

Ducati Pro-III

Pojazd wyceniono na 799 euro i już niebawem będzie go można kupić w europejskich sklepach.

Źródło

You may also like...