Elektryczny Bianchi e-Arcadex poradzi sobie w różnym terenie

Do sprzedaży wchodzi właśnie nowy e-bike Bianchi e-Arcadex, przeznaczony dla osób uwielbiających wycieczki za miasto. Ma 115 km zasięgu i dzięki włóknu węglowemu jest bardzo lekki.

Marka Bianchi wprowadziła właśnie do sprzedaży swój najnowszy rower elektryczny Bianchi e-Arcadex. Wprawdzie wygląda jak typowy rower szosowy, to producent twierdzi, iż konstrukcja radzi sobie w różnym terenie. Użytkownik nie musi się ograniczać się tylko do poruszania się po asfaltowych drogach. W zapewnieniu odpowiedniego komfortu podczas jazdy pomaga amortyzacja wbudowana w siodełko, które ma aż 80 mm skok. Dzięki temu doskonale tłumi wszelkie nierówności.

Nie znamy wprawdzie masy tego jednośladu, ale zastosowanie włókna węglowego do wykonania ramy, powinno zapewnić stosunkowo niską wagę. O zapewnienie niezłych osiągów dba natomiast 250 W silnik Bosch Performance Line CX, który generuje aż 85 Nm momentu obrotowego i zapewnia spore przyspieszenie. Z kolei 500 Wh bateria Bosch Powertube, wystarcza na przejechanie ze wspomaganiem elektrycznym dystansu 115 km. Jej ponowne naładowanie trwa około cztery godziny.

Bianchi e-Arcadex

Rower posiada również przerzutkę Shimano oraz hamulce Campagnolo, które sprawnie go zatrzymają, zaś opony Pirelli Cinturato GRAVEL Adventure M gwarantują dużą przyczepność. Do jednośladu możemy też zamontować tylny bagażnik wytrzymujący maksymalne obciążenie 15 kg. Może się bardzo przydać, gdy wybierzemy się w dłuższą podróż.

Ceny Bianchi e-Arcadex w topowej wersji zaczynają się od 6099 euro, natomiast nieco tańszy wariant Tourer kosztuje od 5429 euro. Rower można zamówić bezpośrednio na stronie producenta.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Źródło

You may also like...