Elektryczny grzejnik Xiaomi pomoże przetrwać mroźną zimę

Xiaomi jest już gotowe na sezon zimowy. Należąca do koncernu firma Viomi zaprezentowała nowy elektryczny grzejnik MIJIA Baseboard Electric Heater 1S, dostępny w cenie 88 dolarów.

Dla Xiaomi produkcja smartfonów stanowi obecnie tylko niewielką część biznesu. Chiński koncern technologiczny oferuje bowiem coraz więcej produktów dla domu, a najnowszym z nich jest elektryczny grzejnik. Jest dziełem należącej do koncernu firmy Viomi i wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Dodam, że za wzornictwo otrzymał już nagrodę 2020 German ed Dot Design.

Jest to kolejna generacja grzejnika, która oferuje inteligentne rozwiązania i sporą funkcjonalność. Urządzenie dysponuje funkcją automatycznej regulacji temperatury, która samodzielnie dopasowuje się do temperatury w pomieszczeniu. W trybie tym urządzenie automatycznie przełącza się pomiędzy mocą 900 W, 1300 W i 2200 W, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki.

elektryczny grzejnik

Urządzenie wyposażono także w podwójne grzałki oraz 127 żeberek przypominających łuski smoka, które efektywnie rozprowadzają ciepłe powietrze po pokoju. Nie zastosowano tu wiatraka, co ogranicza wzbudzanie kurzu w pomieszczeniach, a także zmniejsza wilgotność powietrza. Naturalnie producent zadbał także o bezpieczeństwo, więc grzejnik automatycznie wyłącza się w przypadku przewrócenia oraz gdy za bardzo się rozgrzeje.

MIJIA Baseboard Electric Heater 1S jest przy tym bardzo wygodny w eksploatacji. Wbudowany w aluminiową obudowę dotykowy ekran LCD, ułatwia bowiem obsługę sprzętu. Możemy też korzystać z głosowego asystenta XiaoAI oraz aplikacji na smartfony.

elektryczny grzejnik

Produkt jest już dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Xiaomi. Możemy go dostać w przeliczeniu za około 330 zł.

Źródło

You may also like...