Elektryczny rower Himiway Zebra teraz także w limitowanej wersji

Marka Himiway zapowiedziała elektryczny rower Zebra w zupełnie nowej limitowanej wersji. Modele California i Florida mają jasną kolorystykę i świetnie nadają się dla młodzieży.

Produkująca elektryczne rowery firma Himiway, przygotowuje się już na nadejście lata i wzbogaca swą ofertę jednośladów o nowe modele. Tym razem zaprezentowała dwie limitowane wersje popularnego modelu Zebra, które nazwano California i Florida. Obie mają jasną i rzucającą się w oczy kolorystykę, a także mocne silniki oraz duże baterie.

Pod względem konstrukcyjnym jednoślady są bardzo podobne do standardowej wersji, aczkolwiek wprowadzono w nich pewne zmiany. Producent twierdzi, że domagali się ich klienci, jednak nie zdradza nam żadnych szczegółów dokonanych modyfikacji. Wiemy natomiast, że Zebra dysponuje 750 W silnikiem zapewniającym elektryczne wspomaganie do prędkości 40 km/h. Natomiast 48 V 20 Ah bateria, na jednym ładowaniu pozwoli pokonać dystans 129 km.

Elektryczny rower posiada rzecz jasna tarczowe hamulce znacznie umożliwiające zatrzymanie się na krótkim dystansie. Natomiast przedni amortyzowany widelec w połączeniu z balonowymi oponami, zapewniają odpowiedni komfort jazdy. Producent nie zapomniał także o wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy, który pozwala sprawdzić prędkość oraz poziom naładowania akumulatora.

elektryczny rower
Model Florida. Źródło: Himiway

Rowery dysponują ramą wykonaną z aluminium 6061 i mogą wytrzymać obciążenie do 181 kg. Dzięki temu mogą z nich korzystać nie tylko osoby postawne, ale też da się przewieźć pasażera na zamontowanym z tyłu bagażniku.

elektryczny rower
Model California. Źródło: Himiway

Oba rowery powstały w liczbie egzemplarzy ograniczonej do 200 sztuk i będą dostępne już od kwietnia w cenie 2299 dolarów. Dla porównania dodam, że cena standardowej Zebry wynosi 1199 dolarów.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

You may also like...