Elektryczny składak Morfuns Eole X dowiezie nas na miejsce i nie zajmie wiele miejsca

Na Indiegogo pojawiła się kampania nowego elektrycznego składaka Morfuns Eole X. To kompaktowy rower rozpędzający się do prędkości maksymalnie 25 km/h. A dzięki dużej baterii, na jednym ładowaniu przejedzie 115 km i składa się w zaledwie 10 sekund.

Składaki to bardzo popularny rodzaj roweru, który świetnie nadaje się do przejażdżek na krótki dystans. A więc np., na dojazdy do pracy lub szkoły. Ich funkcjonalność znacznie podnosi składana konstrukcja, dzięki której zabiera niewiele miejsca. Można go więc wrzucić do bagażnika samochodu, a i przechowywanie w domu jest zdecydowanie wygodniejsze.

Taki właśnie rower pojawił się w jednej z najnowszych kampanii uruchomionych w serwisie Indiegogo, a nazywa się Morfuns Eole X. To bardzo poręczny i zwrotny jednoślad o wymiarach 151 x 58 x 105 cm i masie 19 kg, którego złożymy w zaledwie 10 sekund.

Sprawdź ceny popularnych rowerów elektrycznych

Zastosowany w nim silnik, który w zależności od wersji może mieć 250 W lub 350 W, bardzo ułatwia jazdę zapewniając elektryczne wspomaganie. Można dzięki temu osiągnąć prędkość maksymalną wynoszącą odpowiednio 18 km/h lub 25 km/h. Natomiast bateria 36 V 10 Ah LG umożliwia pokonanie dystansu 115 km. W pełni naładowana, pozwala jeździć przez około 5 godzin. Oczywiście jeśli właściciel uzna, że zasięg nie spełnia jego potrzeb, może go łatwo rozszerzyć. Umożliwia to opcjonalny 7 Ah akumulator, który dodaje kolejne 55 km.

O komfort jazdy dba natomiast miękkie zawieszenie oraz 20-calowe opony, które zapewniają wygodną jazdę nie tylko po asfalcie, ale też nieutwardzonych nawierzchniach. Na kierownicy umieszczono natomiast wyświetlacz LED TFT, który podaje najważniejsze informacje, takie jak poziom naładowania baterii oraz pokonany dystans. Dodatkowym plusem jest oświetlenie, które automatycznie włącza się po zmroku, umożliwiając dalszą jazdę.

Morfuns Eole X możecie zamówić na stronie Indiegogo, a kosztuje tam 1348 dolarów. Producent zapewnia, że wysyłka pierwszych egzemplarzy roweru rozpocznie się już od września.

Morfuns Eole X

Źródło

You may also like...