Smartfona Energizer Max P18K Pop wystarczy naładować raz na miesiąc

Energizer pokaże wkrótce kilkadziesiąt nowych smartfonów. Jednym z ciekawszych modeli jest Energizer Max P18K Pop z dużą baterią i podwójną wysuwaną kamerą.

Firma Energizer kojarzy się nam niemal wyłącznie z bateriami zasilającymi nasze przenośne gadżety. Tymczasem przedsiębiorstwo od paru lat działa na rynku urządzeń mobilnych, oferując całkiem interesujące smartfony.

Kilka tygodni temu informowałem, że podczas targów MWC 2019, producent zaprezentuje aż 26 całkowicie nowych smartfonów. Jednym z ciekawszych modeli może być Energizer Max P18K Pop.

Jak widać na poniższym zdjęciu, sprzęt ma całkowicie bezramkową konstrukcję. Natomiast jego 6,2″ wyświetlacza Full HD+ nie szpeci żaden notch czy też dziura pod przednią kamerę. Ta jest bowiem wysuwana z obudowy i pojawia się gdy zechcemy jej użyć. Kamera do selfie jest przy tym podwójna i dysponuje sensorami 16 MP oraz 2 MP, który rejestruje głębię obrazu. Tylna kamera jest z kolei potrójna. Składa się z 12 MP głównego sensora, zaś pozostałe mają 5 MP oraz 2 MP.

Pod maską tego modelu będzie pracował MediaTek Helio P70, wspierany przez 6 GB RAM. Aplikacje, zdjęcia, muzykę oraz filmy będziemy mogli natomiast przechowywać w 128 GB pamięci.

Największy atut Energizer Max P18K Pop to bateria, która jest olbrzymia. I to dosłownie, gdyż ma pojemność aż 18 000 mAh, a więc zdecydowane więcej niż innych smartfonach. Producent deklaruje, że taki akumulator wystarczy na 90 godzin rozmów, 100 godzin słuchania muzyki lub dwa dni oglądania filmów. Krótko mówiąc, przy niezbyt intensywnym użytkowaniu, wystarczy naładować go raz na miesiąc. Prawdopodobnie będziemy mogli wykorzystać go również jako powerbank do ładowania innego sprzętu.

Nowy sprzęt Energizer nie ma jeszcze ustalonej ceny, ani daty premiery. Poznamy ją zapewne podczas MWC 2019.

Energizer Max P18K Pop

Energizer Max P18K Pop

Źródło: Slashgear.com

You may also like...