Essential Phone w limitowanych edycjach z Alexą

Konstruktorzy smartfona Essential Phone PH-1, mimo niskich wyników sprzedaży nie zamierzają się poddawać. Właśnie zaprezentowano cztery nowe wersje kolorystyczne, w tym jedną wzbogaconą o Alexę.

Essential Phone to chyba jeden z najbardziej niedocenianych smartfonów na rynku. Mimo topowej specyfikacji technicznej sprzedaje się bowiem niezwykle słabo. Do tej pory do rąk klientów trafiło jedynie 90 tys. egzemplarzy tego modelu. Ale mimo to konstruktorzy nie poddają się, zapowiadając nowe wersje kolorystyczne.

Dotychczas model ten dostępny był tylko w kolorze białym oraz czarnym, które w nomenklaturze producenta funkcjonują jako Pure White oraz Black Moon. Teraz jednak producent wprowadził na rynek cztery zupełnie nowe wersje kolorystyczne, które dostępne są w ograniczonej ilości i kosztują 599 dolarów.

Wariant Ocean Depths jest już dostępny w sprzedaży i ma ciemnozielone plecki oraz ramkę w kolorze miedzi, otaczającą obudowę oraz czytnik odcisków palców. Od wtorku dołączy do niego Stella Gray. Ta wersja ma plecki wykończone w matowej czerni oraz czarną ramkę i czarną tytanową ramkę. Natomiast 22 lutego do sprzedaży trafi Copper Black. Ten wariant ma czarny tylny panel wykończony na wysoki połysk, a także ramkę w ciepłym kolorze miedzi. We wszystkich wersjach zastosowano elementy tytanowe i ceramiczne.

Ostatnią i najbardziej interesującą wersja tego smartfona jest Halo Gray, którą będzie sprzedawać wyłącznie Amazon. Ten wariant nieco się jednak od pozostałych różni. Przede wszystkim jest znacznie tańszy, gdyż kosztuje tylko 450 dolarów, a więc niemal 150 dolarów mniej od innych wersji. Jeśli jednak zamówimy go do 21 lutego, to w cenie 500 dolarów dostaniemy telefon razem ze sferyczną kamerą 4K.

Oprócz niższej ceny, smartfon posiada także fabrycznie zainstalowanego asystenta Alexa. jeden z najbardziej funkcjonalnych cyfrowych pomocników na rynku, znacznie usprawni korzystanie z telefonu.

Essential Phone

Essential Phone

Essential Phone

Essential Phone

Essential Phone

Źródło: Twitter.com

You may also like...