Elephone P8 dostępny w przedsprzedaży

Chińska firma Elephone rozpoczęła przyjmowanie zapisów na swój nowy telefon Elephone P8. Producent przedstawił przy okazji kilka fotek, na których nowy telefon widać w pełnej okazałości.

Elephone P8, to kolejny model należący do topowej serii P, która charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również wyśrubowanymi parametrami zapewniającymi wysoką wydajność.

Telefon wyposażono w 5,5-calowy ekran dotykowy 2.5D o rozdzielczości Full HD, a także całkiem wydajny procesor MediaTek Helio P25. Jest to całkowicie nowy układ MediaTeka wyposażony w osiem rdzeni, który pokazano światu w lutym bieżącego roku. Elephone P8 będzie pierwszym smartfonem, w którym zostanie wykorzystany.

Producent zdecydował się także na 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Jest ona naturalnie rozszerzalna, więc można ją rozbudować kartą microSD o maksymalnie 256 GB.

Choć procesor jest zaprojektowany do obsługi podwójnych kamer, to w tym modelu ich nie znajdziemy. Z tyłu zainstalowano 21 Mpix kamerę z sensorem dostarczonym przez Sony, natomiast z przodu znajduje się 16 Mpix kamera do selfie. Obie posiadają własne lampy błyskowe.

Smartfon zasilać będzie akumulator 3600 mAh, a zgodnie z obowiązującą modą, otrzyma on także czytnik odcisków palców. Elephone P8 będzie oferowany w kolorze złotym i czarnym, zaś jego rynkowa premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Oprócz Elephone P8 w planach producenta jest także wersja Mini. Tutaj otrzymamy 5″ ekran Full HD Sharpa, 4 GB RAM i 64 GB pamięci użytkowej. Procesor oraz kamery będą takie same. Oba modele działać mają na Androidzie 7.0 Nougat.

Elephone P8

Elephone P8

Elephone P8

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...