Vernee Thor E: 8-rdzeni i duża bateria

Firma Vernee już wkrótce wprowadzi na rynek swój pierwszy model smartfona o nazwie Vernee Thor E. Od czasu targów MWC 2017, sprzęt został nieco rozbudowany i będzie miał 8-rdzeniowy procesor oraz 3 GB RAM.

Podczas hiszpańskich targów telekomunikacyjnych MWC 2017, które kilka miesięcy temu odbyły się w Barcelonie, firma Vernee zaprezentowała swój pierwszy model smartfona o nazwie Thor E.

Sprzęt wzbudził wprawdzie zainteresowanie z powodu dużej baterii o pojemności 5200 mAh. Czterordzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM sprawiły jednak, że odstawał znacznie od innych modeli oferowanych przez rywali.

Producent zdecydował więc o wprowadzeniu zmian do specyfikacji technicznej tego telefonu. Wymienił procesor na 8-rdzeniowy MediaTek MT6753 i zainstalował w nim 3 GB RAM, co powinno znacznie podnieść jego atrakcyjność. Dodać do tego należy 5-calowy ekran HD, a także 16 GB pamięci użytkowej i 8 Mpix tylną kamerę.

Pozytywne wrażenie na nabywcach tego modelu zrobi z pewnością bateria 5020 mAh, którą udało się upakować do obudowy o grubości 8,2 mm. Według deklaracji producenta, smartfon działać ma na jednym ładowaniu przez 72 godziny, natomiast w trybie czuwania, będzie funkcjonował przez 30 dni.

A to wszystko dostaniemy już za 130 dolarów. Telefon można już zamawiać na stronie producenta.

Vernee Thor E

Źródło: Vernee.cc

You may also like...