Fotografuj z Samsungiem Galaxy S7

Samsung wprowadził do sprzedaży nowy model obudowy dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Ten produkt nie powstał jednak po to, by chronić sprzęt przed uszkodzeniami, lecz aby umożliwić robienie znacznie lepszych zdjęć.

Obudowa Lens Cover zapowiedziana w lutym tego roku, właśnie trafiła do sprzedaży i można ją dostać na razie w Holandii, Niemczech i Hiszpanii, ale z czasem powinna pojawić się także na innych europejskich rynkach.Co jest takiego specjalnego w tej obudowie, że trzeba za nią zapłacić 149,99 euro? Lens Cover nie jest obudową pancerną, która ochroni naszego smartfona przed wszelkimi uszkodzeniami. Etui zaprojektowano bowiem dla osób uwielbiających fotografować, które chcą w pełni wykorzystać możliwości jednego z najlepszych aparatów na rynku, posiadanego przez Galaxy S7 Edge.

Zobacz najtańsze smartfony

Krótko mówiąc, jest to obudowa wyposażona w specjalny uchwyt pozwalający zamocować do tylnego aparatu dodatkowy obiektyw. A w zestawie z nią dostępne są dwa obiektywy: szerokokątny o kącie widzenia 108 stopni oraz standardowy z dwukrotnym zoomem optycznym. Dzięki nim jakość wykonywanych fotografii będzie znacznie lepsza w porównaniu do standardowej soczewki będącej na wyposażeniu smartfona.

Źródło: Samsung.comYou may also like...