Nowoczesne etui do smartfonów Apple naładuje również słuchawki

Power1 to ciekawy projekt etui przeznaczonego do smartfonów firmy Apple. Produkt nie tylko naładuje nam smartfona, ale również słuchawki AirPods.

Kilka minut temu pisałem o nowym etui do iPhone’a, opracowanym przez inżynierów firmy Mophie. Produkt oferuje użytkownikom tego sprzętu przewodowe i bezprzewodowe ładowanie oraz akumulator wydłużający czas jego pracy. Ciekawą alternatywą dla tego produktu może być jednak Power1.

Power1 to jeden z najnowszych projektów, które pojawiły się na Kickstarterze. To etui opracowane dla użytkowników iPhone’ów, wyposażone jednak w dodatkowe funkcje. Futerał chroni smartfon przed uszkodzeniami, a wbudowana bateria o pojemności 3000 mAh, znacznie przedłuży czas jego działania.

Futerał różni się jednak konstrukcyjnie od typowych etui z wbudowanymi bateriami. Na jego pleckach znajduje się garb przeznaczony dla słuchawek AirpPods. Gdy je tam włożymy, rozpocznie się ładowanie ich baterii. Wprawdzie słuchawki standardowo posiadają własny futerał z wbudowanym powerbankiem, ale noszenie go ze sobą nie jest zbyt poręczne. Takie rozwiązanie może więc być znacznie wygodniejsze, gdyż unikamy zabierania dodatkowego gadżetu. W etui możemy też przechowywać słuchawki, gdy nie chcemy ich aktualnie używać.

Większa funkcjonalność Power1 wiąże się niestety z wyższą ceną. Za produkt musimy zapłacić aż 150 dolarów. Możemy jednak nieco obniżyć tę cenę. Jeśli jednak już teraz zdecydujemy się złożyć zamówienie, oszczędzimy 30 dolarów.

Power1

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...