Fortnite promuje nowy sezon Stranger Things. W budynkach pojawiły się tajemnicze portale

Fortnite zaczyna promować najnowszy sezon kultowego serialu Stranger Things. W wielu miejscach gry pojawiły się doskonale znane portale, prowadzące do innego wymiaru.

Fortnite to aktualnie jedna z najpopularniejszych strzelanek sieciowych na rynku. Liczba jej graczy liczona jest w setkach milionów, więc stanowi świetną platformę reklamową. W przeszłości shooter Epic Games promował głównie produkcje kinowe ze świata Marvela, m.in., takie jak Avengers: Koniec gry. Wykorzystano go również do promocji nowej odsłony filmowej serii John Wick, w której główną rolę gra Keanu Reeves.

Znaną strzelankę po raz kolejny wykorzystano do promocji, choć tym razem nie filmu kinowego, lecz popularnego serialu. Chodzi oczywiście o kolejny sezon kultowej produkcji Netflixa, jakim jest Stranger Things, którego premiera odbędzie się już jutro. Jeśli odwiedzimy Mega Mall zobaczymy, że w różnych sklepach pojawiły się na ścianach mroczne portale, prowadzące do innego wymiaru.

Na tę chwilę portale jeszcze nie przeniosą nas do innego świata, lecz do innych części centrum handlowego. Możliwe jednak, że po premierze serialu będą miały inne zastosowanie. Nie można bowiem wykluczyć, że twórcy przygotowują jakiś crossover, czyli wspólne wydarzenie w obu światach. Możliwe, że pojawi się jakiś specjalny tryb, w którym gracze wcielą się w bohaterów serii i będą wspólnie walczyć z potworami atakującymi ich świat.

Stranger Things

Źródło: Emgadget.com

You may also like...