Wyciekła europejska cena słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro

Nie musimy czekać na event Galaxy Unpacked, aby poznać ceny słuchawek Galaxy Buds2 Pro. Z przecieków wiemy, że Europie będą kosztowały 229 euro.

Samsung potwierdził już, że impreza Galaxy Unpacked odbędzie się 10 sierpnia. Nie musimy jednak czekać tak długo, aby poznać ceny produktów, które koreańska marka planuje tam zaprezentować.

Do sieci wyciekły bowiem europejskie ceny najnowszych bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro, a także informacje o dostępności kolorów. W momencie rynkowej premiery, słuchawki będziemy mogli kupić w trzech wersjach, mianowicie szarej, purpurowej oraz białej. Poprzednia generacja w momencie debiutu oferowała jeszcze wersję czarną, ale najwyraźniej w tegorocznym modelu tego koloru zabraknie.

Oczywiście są to wersje kolorystyczne przygotowane na moment rynkowej premiery najnowszego sprzętu. Niewykluczone, że po pewnym czasie koreańska marka wzbogaci ofertę o dodatkowe kolory. Słuchawki prawdopodobnie trafią do sklepów tuż po zakończeniu imprezy.

Jeśli chodzi o cenę sprzętu, to jeden ze sklepów podał dwie kwoty, mianowicie 213,89 euro oraz 225,90 euro. Źródło @snoopytech twierdzi jednak, że Samsung ustalił ich cenę na 229 euro, czyli podobną jak w przypadku modelu poprzedniej generacji.

Naturalnie powyższe informacje nie są oficjalne, więc należy do nich podchodzić z pewną rezerwą. Za parę tygodni będziemy mogli zobaczyć na ile przecieki będą zgodne z oficjalną ceną.

Galaxy Buds2 Pro

Źródło

You may also like...