Europejski Galaxy S9 z funkcją Dual-SIM

Samsung może wprowadzić do Galaxy S9 więcej zmian, niż się spodziewaliśmy. Szczególnie do wersji europejskiej, która według plotek będzie posiadać funkcję Dual-SIM, umożliwiającą obsługę dwóch numerów.

Dual-SIM jest niezwykle przydatną funkcją w smartfonach, gdyż umożliwia równoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Pozwala to używać dwóch numerów, np. prywatnego i służbowego w jednym telefonie. Ułatwia również podróżowanie po świecie, gdyż w drugi slot możemy wówczas włożyć kartę lokalnego operatora, unikając wysokich opłat roamingowych.

Nie każdy model telefonu posiada tę funkcję i dotychczas brakowało jej w europejskiej wersji modelu Galaxy S8 (miał ją tylko Galaxy S8+). Jego następca może to jednak zmienić. Najnowsze wieści wskazują bowiem, że Galaxy S9 planowany na rynki Starego Kontynentu, może obsługiwać dwie karty. Źródła wskazują bowiem, że na stronie Sasmunga pojawił się model SM-G960F/DS, gdzie DS oznacza właśnie Dual-SIM.

Rzecz jasna na razie są to jedynie spekulacje. Dowiemy się tego jednak już 25 lutego, gdyż wówczas nowy smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany światu.

Dual-SIM

Źródło: Sammobile.com

You may also like...