Nokia 7 Plus w benchmarku Geekbench

Firma HMD Global rozszerza swą ofertę smartfonów o kolejny model. Jest nim Nokia 7 Plus, która pojawiła się właśnie w benchmarku Geekbench. Nowy model posiada Snapdragona 660 oraz 4 GB RAM.

Wielu producentów smartfonów, dany model oferuje w standardowej wersji oraz wariancie Plus, dysponującym zwykle większym ekranem i mocniejszą baterią. Tak prawdopodobnie zamierza postąpić również firma HMD Global, produkująca smartfony pod szyldem Nokii.

W Geekbench pojawił się bowiem najnowszy jej model jakim jest Nokia 7 Plus. Jest to prawdopodobnie większy wariant ubiegłorocznej Nokii 7. Piszę “prawdopodobnie”, gdyż benchmark nie ujawnia rozmiaru wyświetlacza.

Zdradza natomiast, że smartfon dostanie Snapdragona 660 oraz 4 GB pamięci RAM. Nie byłaby to więc duża zmiana w stosunku do standardowej wersji, która dostępna jest wariantach z 4 GB i 6 GB RAM. Systemem operacyjnym ma być natomiast Android 8.0 Oreo, co z pewnością podniesie atrakcyjność tego modelu ze średniej półki.

Póki co nie wiadomo kiedy nowy model trafi do sprzedaży, ani też ile trzeba będzie za niego zapłacić. Być może więcej światła rzucą na tę kwestię nadchodzące targi MWC 2018, które w lutym odbędą się w Barcelonie.

Nokia 7 Plus

Źródło: Geekbench.com

You may also like...